Авіа. Великі мексиканські канікули (13 днів)!
Да, сегодня мы работаем, как и всегда в выходные. Расписание »

Авіа. Великі мексиканські канікули (13 днів)!

тур №16739
Продолжительность: 13 дней
тур №16739
Киев Мексика без визы
Тур "Великі мексиканські канікули (13 днів)" знайомить вас з різноманітною культурою цієї дивовижної країни, починаючи з пам'ятників доколумбової епохи, закінчуючи сучасною архітектурою. Маршрут починається в столиці Мехіко Сіті і закінчується в штаті Кінтана-Роо - в Канкуні.
Продолжительность: 13 дней

Стоимость: от 85219

Ціна може змінюватися в залежності від наявності мінімального тарифу у авіаперевізника.. Стоимость указана за человека при двухместном размещении.

Заезды

май »
Авіа. Великі мексиканські канікули (13 днів)!

Программа тура


1 день
Виліт з Києва.

2 день. Мехіко сіті
Зустріч в аеропорту водієм-мексиканцем. Індивідуальний трансфер і розміщення в готелі 4* (Astor або аналогічний). Вільний вечір для відпочинку.

3 день. Мехіко сіті - Теотіуакан - Базиліка Діви Гваделупи (140 км)
Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали і нетрі, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі приватні будинки - все це створює неповторний образ міста контрастів - Мехіко-Сіті.
Ви підете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятки історії та архітектури; Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рів'єри (за умови, що Палац буде відкритий для відвідування) і ін.
Під час екскурсії Ви відвідаєте Базиліку Діви Гваделупи (покровительки Мексики), окутаної легендами і чудесами.
Розміщення в готелі 4*.

4 день. Meхіко Сіті - Вільяермоса - Паленке (145 км).
Сніданок в готелі. Вільний ранок в столиці. Потім трансфер в аеропорт, щоб відправитися в Вільяермосі. Трансфер в Паленке. Розміщення в готелі 4*: hotel Nututun 4* або Mision Palenque, або аналгічному.

5 день. Паленке - Мексиканська затока - Кампече (365 км).
Сніданок в готелі. Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'яток майя в Мексиці. Стародавнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано вранці руїни оповиті густим туманом, поруч протікає невеличкий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи-ревуна.
Поєднання природи та стародавніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди і перекази таємничого міста Паленке вам розповість екскурсійний гід.
Після екскурсії переїзд в місто Кампече. Ви прогуляєтеся вузенькими колоніальним вуличками, оглянате справжні кріпосні стіни, які витримали численні піратські атаки.
Розміщення в готелі 4* Hotel Francis Drake або Mision Campeche, або аналгічному.

6 день. Кампече - Ушмаль (160 км) - Меріда (85 км).
Сніданок в готелі. Вранці Ви підете в величний Ушмаль, про який ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці - алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двір, Жіночий монастир - все це ви побачите тут, в неповторному Ушмале. Переїзд в Меріду. Розміщення в готелі 4 El Espanol або Residencial Merida, або аналгічному.

7 день. Меріда - Чичен-Ітца (130 км) - сенот Ік-Кіль - Канкун / Рів'єра Майя (220-280 км).
Сніданок в готелі. Відправлення в центр півострова Юкатан для огляду його головної визначної пам'ятки - Чичен-Іци. Це стародавнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнаний Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший в світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші споруди міста постануть перед вами і вразять своєю величчю. Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод.
Переїзд в Канкун, розміщення в готелі (BEACHSCAPE KIN 4*).

8-11 день
Відпочинок на морському курорті.

12 день
Трансфер в аеропорт. Відліт до Києва.

13 день
Приліт в Київ.


Дополнительная информация по программе

Готелі можуть бути змінені на інші відповідної категорії.
Ми залишаємо за собою право коригувати програму через непередбачені і незалежні від нас обставини: погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і т.д. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпеку клієнтів.
Тур можливий від 2-х осіб.

Без визы
В стоимость включено:
 • Авіапереліт Київ - Стамбул - Мехіко - Канкун - Стамбул - Київ (а/к Turkish Airlines)
 • Внутрішній переліт Мехіко - Вілаермоса
 • Індивідуальний трансфер аеропорт Мехіко - готель в Мехіко сіті
 • Груповий трансфер з готелю Канкун в аеропорт в день відльоту
 • Транспорт (в залежності від кількості осіб. В групі: мінівен, спринтер або автобус)
 • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі
 • Проживання в готелях категорії не нижче 4*
 • Харчування (під час екскурсійної частини туру сніданок шведський стіл або американський сніданок, на морському відпочинку - все включено)
 • Послуги російськомовного гіда
 • Медичне страхування (страхування від невиїзду)
В стоимость не включено (оплачивается дополнительно):
 • Обіди та вечері по маршруту (під час екскурсійної частини туру)
 • Чайові гіду та водію

Понравился тур?

или позвоните нам по телефону:
0 (800) 500-899
(бесплатно по Украине)

автор тура: Валерия
тур №16739 опубликован 16.02.2021, 08:43

Теги: Фототуры активный отдых дикая природа дневная экускурсия история отдых на море отель экскурсионные туры экзотика цена-качество вместе с детьми для пенсионеров молодежный завтраки 8 марта авиа
политика конфиденциальности
© itour ltd, 2001-2021
Top