Каппадокія прямий переліт із Києва на 3-4 дні
Да, сегодня мы работаем, как и всегда в выходные. Расписание »

Каппадокія прямий переліт із Києва на 3-4 дні

тур №16749
раннее бронирование
Продолжительность: от 4 до 5 дней
тур №16749
Киев Турция (Каппадокия) без визы
Нарешті! Багато дат для вильоту, незрівнянна Каппадокія, багатий вибір готелей в Гьореме! Готелі скального типу, з бассейнами на відкритому повітрі у підніжжя гір з чудовими панорамними краєвидами! Кожного ранку Ви зможете бачити як літять повітряні кулі в сторону готелю!
Ми проводимо екскурсійні програми в Каппадокії. Ви побачите долини, підземне місто, скельні храми. Запитуйте у менеджера!
Продолжительность: от 4 до 5 дней

Стоимость: от 8350

за одного человека с перелетом, трансфером, проживанием, завтраками!. Стоимость указана за человека при двухместном размещении.

Заезды

апрель » май »
Каппадокія прямий переліт із Києва на 3-4 дні

Программа тура


День 1: Приліт 10:00 - 12:00 з багажем. Зустріч в аеропорту та трансфер у вибраний готель. Поселення, вільний день.

У Гьореме є багато кафе, чудових локацій, ресторанів, Спа та ходить місцевий транспорт!

День 2: пропонуємо екскурсійний день 60евро з людини: 

Долина уяви (Dervent) 

Долина Деврент, також відома як Долина Дервент, є однією з найбільш приголомшливих долин Каппадокії. Хоча вона ніколи не була заселена і не має властивих каппадокійської місцевості печерних храмів і гробниць, вона унікальна своїми формами. У створенні її химерних рельєфів брала участь сама природа, тисячоліттями майстерно руйнуючи і вивітрюючись поверхню скель.


Угрюп - символ Каппадокії! Ургюп - досить велике місто в Каппадокії, який прагне стати туристичним центром регіону, нарівні з Гереме. У ньому багато готелів (в тому числі і печерних), ресторанів, сувенірних крамничок, магазинів, ринків. І звичайно, цікавих пам'яток. Ургюп знаменитий своїми виноробними - в долинах поруч з містом вирощують виноград, а в жовтні тут проводять Міжнародний фестиваль вина.

Долина Панжарлик і скельний монастир 

Пейзажі долини Панжарлик вражають колірними гамами, здається сама природа перевершила себе в фантазії. З хвилястими гребенями рожевих і виступами білих скель, схожих на безе, вдає незабутнім, а це значить, що у вас залишаться чудові спогади як на ваших фотографіях, так і у вашій пам'яті !. У долині розташовані три висічених в скелі церкви, які варто відвідати. Ми відвідаємо найважливішу з цих церков - церква Панжарлик, монастирська церква була побудована в першій половині 11 століття і розташована всередині групи скельних конусів. Плоска стеля церкви досі повністю покрита фресками, в яких переважають червоні і зелені кольори.

Учхисар - Крайня фортеця Каппадокії

"Цитадель" підноситься над селом на кілька десятків метрів. Із західного боку вона постає у вигляді величезної циліндричної вежі, підпирають скелястим відрогом, немов зрізаним скальпелем. Під будинками простягнувся стометровий тунель, прокладений в туфі гори ще в стародавні часи. У разі облоги він повинен був служити для зв'язку фортеці із зовнішнім світом і забезпечувати постачання водою.

Відвідування магазину турецьких солодощів і фабрики шкіряних виробів.

Повернення в готель.


День 3: пропонуємо екскурсійний день 60евро з людини: 

Панорама Ортахісар

Ортахісар - це невелике містечко в одному кілометрі на південь від траси Невшехір - Ургюп. Поруч з сільською площею височіє моноліт скелі, схожої на вежу, яка називається Сіврікайя. Вся скеля, немов бджолиний вулик, поцяткована ходами. Обвали, що відбувалися в скелі, подекуди оголили внутрішні скельні приміщення. Ортахісар (орта - середина, середня / ий) знаходиться по середині - між Центральною (Башхісар) і Крайньою (Учхисар) фортецями, тому так і названа. Городок, характеризується цілою низкою мальовничих в своїй простоті будівель. Будинки в основному двоповерхові; на другий поверх піднімаються по зовнішніх сходах, часто не має парапету.

Стародавнє місто - Собесос!

Собесос - це місто, вознікшійкак припускають, в пізньоримські або ранневизантийские часи (близько 300-350 рр.). Це новітня старовину Каппадокії, тому що місто було відкрито лише в 2002 р До цього про місто було нічого невідомо. Розкопки і дослідження йдуть і сьогодні. Роботи проводить музей Невшехір під керівництвом Халіса Йеніпінара, Мурата Гюльяза, Султан Тутара. У роботі бере участь ще 15 осіб.

Долина Соганли з скельними храмами

Ще одна з долин Каппадокії, в якій збереглися церкви раннього християнства. Завдяки ізольованості долини Соганли в багатьох її церквах фрески збереглися досить непогано. Типова фішка, за яким можна дізнатися долину Соганли - велика кількість білих входів в голубятні.

Підземне місто Каймакли 

Підземних міст в Каппадокії багато - з давніх часів ця область була перетином всіляких торгових шляхів, включаючи Великий шовковий шлях. Тому ховати нажите непосильною працею і ховатися самим місцевим жителям доводилося часто і практично від усіх. Каймакли складається з восьми рівнів, але не виключено, що їх набагато більше - підземні міста цікаві тим, що не досліджені до кінця. Мисливці за скарбами і мрійники впевнені, що неймовірні багатства заховані десь на найнижчих рівнях подібних міст.

Поки археологами розкопані лише п'ять рівнів. На першому - комори, церкви, стайні. На другому теж церква з сповідальнею. Третій рівень був гастрономічний - тут знаходилися виноробня і кухня.

Відвідування оглядового майданчика з видом на Долину Голубів.

Долина голубів є, поза всяким сумнівом, один з найпрекрасніших місць Каппадокіі. Ширина долини близько 4000 метрів, і розташована вона між селом Гереме і найвищою точкою Каппадокії - Ухчасаром.

Історія цього незвичайного місця почалася на рубежі XIX-XX століть. Голубники тут почали створювати на увазі гострої нестачі родючих грунтів, а голуби мимоволі видавали найкраще добриво, яке необхідно для успішного росту виноградників. Долина голубів представляє з себе скупчення скель, яке вони перетнули численними тунелями, гніздами-віконцями для голубів, яких налічується там тисячі. Скелясті стіни долини повсюдно пофарбовані химерними малюнками в червоно-синій гамі, які були спеціально нанесені для залучення птахів за допомогою оригінального мінералу.

Винна Каппадокія - екскурсія з дегустацією

Турецькі винороби багато в чому переконані патріоти. Виражається це, в першу чергу, в культивованих сортах винограду. Багато напоїв з колекції вин мають нагороди престижних міжнародних конкурсів. Різноманітність грунтів і клімату дозволяє виробляти дуже якісне біле і червоне вино. У нашій екскурсії ви відвідаєте одну з найпопулярніших виноробів Каппадокії: Kocabag Winery (Учхисар), Turasan (Ургюп) або Винний дім Mahzen Sarap Evi (Ургюп).

Майстерня і Магазин онікса в Каппадокії

У Каппадокії камінню відведено особливе значення. Вони тут використовувалися для будівництва, поклоніння і прикраси. Особливо в області Хаджібекташ дуже багато онікса різних кольорів: жовтий, рожевий, червоний, білий. На оніксі, застосовуючи різні техніки, роблять гарні візерунки, і цей камінь дуже популярний як прикраса або аксесуар. У майстерні онікса представлені не тільки вироби з каменів. Є зал з різноманітними і дуже красивими ювелірними прикрасами з золота, срібла, дорогоцінного каміння, аметисту, агату, місячного каменю. Всі представлені зразки, були зроблені турецькими майстрами-ювелірами. Повернення в готель.

День 4: Сніданок і трансфер в аеропорт. Виліт 13:00-15:00 у Київ з багажем!

 


Дополнительная информация по программе

 

 

 

Без визы
В стоимость включено:
  • переліт з багажем
  • страхування
  • трансфери
  • проживання в обраному готелі
  • сніданки
  • чудові краєвиди
В стоимость не включено (оплачивается дополнительно):
  • додатково сплачуються тести з України 725грн з людини
  • екскурсійні дні по 60 евро з людини
  • політ на повітряній кулі вартує 80евро з людини при бронюванні до кінця лютого!

Этот тур входит в коллекцию:


Понравился тур?

или позвоните нам по телефону:
0 (800) 500-899
(бесплатно по Украине)

автор тура: Александра
тур №16749 опубликован 26.02.2021, 14:13

Теги: Фототуры активный отдых гастрономический дикая природа дневная экускурсия история приключения романтический события спа экскурсионные туры почти даром экономичные цена-качество вместе с детьми для детей для пенсионеров молодежный свадебный завтраки детские каникулы дневная экскурсия майские праздники на выходные пасха раннее бронирование авиа
политика конфиденциальности
© itour ltd, 2001-2021
Top